Privātums

SIA “TelTel” stingri ievēro Jūsu privātumu un atzīst par nozīmīgiem personas datus, ar kuriem Jūs varat tikt identificēts, piemēram, Jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi un norādītos tālruņa numurus SIA “TelTel” sniegto pakalpojumu ietvaros ("Personas dati"). SIA “TelTel” nesniegs Jūsu Personas datus un Jūsu izmantotos telefona numurus (datu bāzes) trešajām personām bez Jūsu piekrišanas.

Atcelšanas noteikumi

Ja Jūs neapmierina SIA “TelTel” sniegtie pakalpojumi un Jūs vēlaties pārtraukt to lietošanu vai atgūt līdzekļus, lūdzu, rakstiet uz mūsu e-pasta adresi, un mēs noorganizēsim pakalpojuma pārtraukšanu un Jūsu līdzekļu atgriešanu. SIA “TelTel” atgriezīs Jūsu līdzekļus tādā apmērā, kādā tie ir Jūsu kontā (atlikušais kredīts) pie jebkuriem apstākļiem, kādus Jūs minēsiet kā iemeslu līdzekļu atgriešanai.

Jūs varat pieprasīt līdzekļu atgriešanu savā bankas kontā jebkurā brīdī; mēs ieturēsim komisijas maksu par maksājumu saskaņā ar mūsu bankas cenrādi. Jūs varat pieprasīt līdzekļu atgriešanu savā kredītkartē vai debitkartē 7 dienu laikā un savā PayPal kontā – 30 dienu laikā; šādas līdzekļu atgriešanas tiks veiktas bez maksas. Mēs atbildēsim uz Jūsu līdzekļu atgriešanas pieprasījumu 24 stundu laikā, un Jums ir pienākums apsvērt un atbildēt mums par pieprasīto līdzekļu atgriešanu 48 stundu laikā.

Kontakti

Pakalpojuma sniedzējs – SIA „TelTel”, vienotais reģistrācijas numurs 40103143723, juridiskā adrese: Lakstīgalu iela 4, Garkalne, Garkalnes novads, LV-2137. Telefons +371 67881855 E-pasts: info{at)TelTel.io

Noteikumi TelTel SIA. 2021. Visas tiesības aizsargātas..